OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA „C” 2022.11.06.

 1. W piątek 11 listopada obchodzić będziemy 104 Rocznicę Odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny po 123 latach niewoli. Zapraszamy w tym dniu do modlitwy w intencji naszej Ojczyzny. Msze święte w tym dniu będą sprawowane w następującym porządku: 7:30, Chyły – 9:00 i wieczorem o godz. 18:00 Msza św. w intencji Ojczyzny.
 2. Codziennie przez miesiąc listopad po Mszy św. wieczornej modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach, za dusze w czyśćcu cierpiące. Codziennie w modlitwie polecamy wszystkich zmarłych z wypominek, natomiast w poszczególne dni wyczytywane są osoby z karteczek z poszczególnych ulic. Rozpiska wszystkich ulic podana jest na stronie parafialnej i w gablocie.
 3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym. Módlmy się za chrześcijan cierpiących z powodu prześladowań.
  Po Mszy św. będzie zbiórka do puszek na organizację „Kościół  w potrzebie.”
 4. Dziś pierwsza niedziela miesiąca – Adoracja Najświętszego Sakramentu i zmiana Tajemnic Różańcowych.
 5. Po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie Rodziców – kandydatów do Bierzmowania.
 6. W środę przypada Święto: Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
 7. W czwartek przypada wspomnienie Św. Leona Wielkiego, pap.
 8. W piątek przypada wspomnienie Św. Marcina z Tours, b.
 9. W sobotę przypada wspomnienie Św. Jozafata, b. m.
 10. Biblioteka parafialna czynna jest w każdą niedzielę po sumie do godz. 12:00. Zapraszamy.
 11. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Surowiak, Gumiela, Skiba, Jędrusińska Joanna, Ciupak Kazimiera, Dariusz, Szymon, Bąk Monika i Paweł.
 12. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ulicy Wańkowicza numery
  od 1 – 32.
 13. Bóg zapłać za ofiary na prace przy parafii. W miesiącu październiku złożyliście 5835 zł. Razem na prace jest 22 570 zł.
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.