OGŁOSZENIA PARAFIALNE

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 2021.03.14.

 1. To już połowa Wielkiego Postu. Jak ten czas przeżyłem? Czy pomyślałem już o spowiedzi świętej – Sakramencie pojednania z Bogiem i ludźmi? Czy byłem chociaż raz na wielkopostnych nabożeństwach: Drodze Krzyżowej, Gorzkich Żalach? Codziennie przed Mszą św. rano i wieczorem można skorzystać ze spowiedzi.
 2. W tym tygodniu odbędą się w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne.
  Zaproszenie do udziału w nich kieruje sam Chrystus do każdego z nas. Weźmy w tych Rekolekcjach udział my wszyscy i uczyńmy wszystko, aby skorzystali z nich nasi najbliżsi. Prosimy o modlitwę w intencji Rekolekcji i wsparcie modlitewne
  i ofiarowanie swoich cierpień chorych i cierpiących.
 3. W tym tygodniu 19 marca w piątek przypada Uroczystość Świętego Józefa – Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Jest to też pierwszy dzień Rekolekcji. Msze święte w tym dniu będą w następującym porządku: 7:30, 10:30, Chyły – 16:00,
  i w kościele wieczorem o godz. 18:00. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość
  od pokarmów mięsnych.
 4. W Uroczystość Św. Józefa na Mszy św. o godzinie 10:30 będziemy modlili się w intencji naszego Ks. Proboszcza, który w tym dniu obchodzi swoje imieniny. Będziemy zawierzali Panu Bogu Jego kapłańską posługę i przez pośrednictwo Świętego Patrona będziemy prosili o potrzebne łaski i dary na każdy dzień posługi w naszej wspólnocie parafialnej.
 5. W zakrystii są do nabycia Baranki Caritasu na stół wielkanocny.
 6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i za ofiary na kwiaty rodzinom: Surowiak, Gumiela, Ciupak, Jędrusińska, Partyka.
 7. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła rodziny z ul. Wańkowicza, numery od 1 – 30.
 8. Przypominamy o Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, więcej informacji na www.edk.org.pl
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Ogłoszenia parafialne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.